On Boarding לבעלי ראש גדול

מיון , השמה וקליטה מוצלחים של עובדים בתפקיד ובחברה

יום חמישי

29 ביולי, 2023

בין השעות

8:00-16:30

משרדי Appsflyer
משכית 14 הרצליה

מה נלמד?

באמצעות  שיח פתוח תוך כדי הרצאה, נדגים כשלים אופייניים ופתרונות ונכין אתכם לתפקוד נכון בכל השלבים הנדרשים לקליטה מוצלחת של עובד בחברה, גם מול המועמד וגם מול צוותיכם ומול המנהלים- הלקוחות הפנימיים. בעידן של שוק עבודה תזזיתי, כשאי ודאות משפיעה על העובדים בחברה, תפקודו האפקטיבי של  סמנכ"ל / מנהל משאבי אנוש הוא בעל חשיבות קריטית!  הוא משפיע על הרצון לעבוד בחברה, על המוניטין שלה בשוק ועל יכולת הגיוס, השלוב  וייצוב העובד בחברה באופן המיטבי .

תקלות בעת מיון, קליטה או ייצוב,  משמעותן בדרך כלל אבדן של 8 חודשים שבהם התפקיד לא מאויש, מחיר כבד!!!

חשוב לזכור כי On boarding כולל בתוכו את  כל התחומים הבאים: גיוס, מיון, הגדרות תפקידים ויעדים, חוזי העסקה ושכר, תמיכה בחניכה, הדרכה, שלוב תפקודי נכון במבנה הארגוני וסיוע בהתאקלמות עם ומול מנהלים עמיתים ועובדים. 

הצלחתך תימדד בסוף בשימור ומניעת שחיקה של מנהל או עובד לאורך זמן.

המנהלים הבכירים שנתונים תחת לחץ בתחומי אחריותם, ירצו לראות בך לא רק שותף מועיל  אלא עוגן! (באם תפעל נכון) . 

הם ישמחו לקבל את  ההדרכה  וההכוונה שלך בבניית תמהיל הצוות, הגדרת צורכי האיוש, הובלת התהליך והעלאה דרמטית של סיכויי הצלחתו.

האתגרים  שלך  כוללים  שלשה מישורים :

* כספי– עמידה ביעדי  תקציב ומבנה שכר  בתוך סך תמהיל כ"א. 

* ארגוני/תפקודי – שלוב  מהיר ומוצלח ככל האפשר. 

* מקצועי – אפיון  ובהמשך מציאת התאמה של הנקלט : כישורים בין אישים  וחברתיים, רקע וניסיון מקצועי מתאים או בעל פוטנציאל, תמיכה או הפעלת הדרכה וחניכה . 

בכל שלב יש שני יעדי פעולה מקבילים – המנהלים לסוגיהם, ישירים  ועקיפים  והמועמד שהופך לנקלט ,בהמשך למתייצב  ולבסוף למשולב.

חוזק שרשרת נמדד בחולייה החלשה , עליך לשלוט בכל החוליות !

לקבלת טופס הרשמה

למעבר לרישום ישיר באמצעות כרטיס אשראי

לו"ז

8:00

9:00

התכנסות

9:00

10:00

דברי פתיחה

על מה נדבר היום, למה זה כל כך חשוב ולמה עכשיו? בעידן כל כך משוגע, זו היא האחריות שלנו לספק לארגונים שלנו קצת סדר. נתחיל ביצירת סדר. נארגן את התוכן של היום, נכיר את המשתתפים ונתחיל את המסע המשותף שלנו.

10:00

11:00

מודל 'הערך' והתפקיד של אנשי הלמידה בארגונים - מה הם הצרכים והאתגרים בארגון וכיצד הפעולות של אנשי הלמידה בארגונים יכולות ליצור ערך מולם?

בעזרת מודל הערך נבין את העיסוק המרכזי שלנו, את ההשפעה שיש לנו על הארגונים שלנו. נעזר במודל על מנת למפות את תחומי העיסוק השונים שלנו ואת אופי הפעילות של מחלקות למידה בארגונים. המודל, אשר הוצג לראשונה בכנס הלמידה הארצי האחרון, ימפה את סוגי הפעילויות של הלמידה הארגונית ויקשר אותם לתוצאות שהארגונים דורשים. כך המודל עוזר לכל מי ששולט בו לנהל שיח עסקי עם מקבלי ההחלטות בארגון ומהדהד את הערך המוסף של גורמי למידה בארגונים.

11:00

11:30

סדנה: איזה איש/ת מקצוע אני?- אבחון עצמי - מה הן המיומנויות שלי כגורם מקצועי, איך נכון להביא אותן לידי ביטוי ומה עוד אנו עוד צריכים ללמוד?

לאחר שנבין את מודל 'הערך' נוכל להסביר ולהתאים את הכשירויות שלנו על מנת ליצור ערך לארגונים. נכיר מיפוי כשירויות אשר מסמן את סוגי הכשירויות השונות אשר אנשי למידה בארגונים נדרשים להביא לידי ביטוי. בעזרת מיפוי זה נבצע מיפוי אישי של הכשירויות של כל אחד ואחת מאיתנו על מנת לשמור על רלוונטיות ולהמשיך ליצור ערך לארגונים שלנו.

11:30

13:00

הפסקת קפה ועוגות

13:00

14:00

שולחנות עגולים- אתגרי המקצוע- איתור 5 אתגרים מקצועיים מרכזיים ויצירת דיון בנושא: מה הן הפעולות שאנו צריכים לעשות היום כדי להפוך את האתגר להזדמנות

נבחר יחד את האתגרים של המקצוע. בעזרת למידת עמיתים, נתחלק ל5 קבוצות אשר 'יתקפו' את כל אחד מהאתגרים שלנו ונרכז תובנות אשר יעזרו לכולנו להתגבר יחד על אתגרים אלו. בעזרת תובנות אלו נוכל לחזור לארגונים שלנו עם 'תחמושת' אמיתית שתעזור לנו להתמודד עם אתגרים אלו

14:00

14:30

ארוחת צהריים

14:30

איך בינה מלאכותית תשפיע על המקצוע שלנו- מה כל כך שונה בטכנולוגיה הזו? איך היא רלוונטית למקצוע שלנו והאם היא מהווה הזדמנות או איום? איך נעבוד לצד המכונה ונמשיך להיות רלוונטים גם בעולם בו כל התוכן נוצר על ידה?

נבין את ההבדלים בין שיטות האימוץ השונות של טכנולוגיות למידה ונבחן את הבדל בין התאמה שלנו כאנשי למידה לבין החובה שלנו להכין את הארגונים שלנו ואת האנשים שלנו למהפכת הבינה המלאכותית.

15:00

15:30

סדנת שימוש בכלי בינה מלאכותית ליצירת תוכן למידה- התנסות בטכנולוגיות של בינה מלאכותית ליצירת תוכן, מחקר, ניהול עיצוב ופיתוח סביבות למידה. נלמד מה הן הפעולות שצריך לעשות כדי להישאר מעודכנים אל מול ההתפתחות הטכנולוגית הכל כך משמעותית הזו.

מרתון כלים יישומים אשר יעזרו לכל אחד מאיתנו להיות יותר אפקטיבים, אבל יותר חשוב מכך, להיות רלוונטים ומעודכנים אל מול הגדילה האקספונציאלית של בינה מלאכותית. נדבר על הצורך להתאים את עצמנו מהר או שנישאר מאחור.

15:30

15:45

דברי סיכום

לקבלת טופס הרשמה

למעבר לרישום ישיר באמצעות כרטיס אשראי

על המרצה:

ד"ר טוביה רינדה

מומחה לפיתוח עסקי שיווקי ארגוני וניהול משברים בראייה משולבת

מוותיקי ובכירי היועצים. נסיון ייחודי ומגוון ביותר שנרכש במהלך 45 שנים בעבודה במאות חברות ועסקים בכל תחומי המשק, בעיקר בארץ וגם עם ומול חו"ל במגוון רחב של תחומים: מסחר, תעשיה כבדה, היי-טק, תקשורת ואלקטרוניקה, בנקאות וביטוח, מלונאות תיירות ומסעדות, תעשיה כבדה, חברות משפחתיות, עסקים בינוניים וקטנים.

במהלך השנים  בנה ופיתח עשרות כלי ניהול וכלים יישומיים ועדכניים עבור  מערכת משאבי האנוש ועבור כלל החברה – כלים שעובדים! 

הניסיון הייחודי של ד"ר רינדה נותן לו יתרון מובהק (!) החוזקה שלו היא הובלת תהליכי פיתוח המבוססים על אבחון מעמיק ורב תחומי, תוך ליווי צמוד המסייע בהטמעה ויישום, עד להגעה לקיום מערכת פנימית יעילה ואיכותית המחויבת להתעדכן להשתפר ולהצטיין , הפוגשת את השוק באופן אפקטיבי בכל ממשקי השיווק המכירה השרות והתמיכה.